Tıkla Gel,Beklemeden Ye.
Kurumsal

M&N GÜR Hakkında

'Gülümseten lezzet dünyası'na hoş geldiniz... 
 
Firmamız 2006 yılında davet organizasyon şirketi olarak kurulmuştur. 3 Kasım 2010'dan beri M&N GÜR PİZZA RESTAURANT olarak hizmet veren firmamızın kurucuları; Mehtap ve Nurettin GÜR’dür.

Nurettin GÜR Kimdir?
 
1979 doğumlu ve lise mezunu olan, aynı zamanda mesleki alanda birçok ustalık ve eğitim sertifikasına sahip olan Nurettin GÜR, meslek hayatına 1991 yılında Bakırköy Aslı Pastanesi'nde başlamıştır. 1 yıl pasta imalat ve tezgah kısmında çalışan GÜR, sonrasında ise 1992 yılında Bahçelievler Yağız Pizza Catering'de pizzacılık serüvenine başlamıştır.
 
1997 yılına kadar pizzacı olarak değerli ustalarından mesleği öğrenen Nurettin GÜR, özellikle Suat Yağız'ın deneyimlerinden çok faydalanmıştır. Aynı yıl Seyran Pastaneleri'nde pizzacı olarak göreve başlayan tecrübeli isim burada kasiyer, tezgahtar ve yönetici görevlerini icra etmiştir. 2004 -2010 yılları arasında Bayrampaşa şube müdürlüğü yapan ve aynı zamanda son 1.5 yıl Seyran Pastanesi şubeler koordinatörlüğü görevini yürüten Nurettin GÜR, sonrasında kendi yolunu çizmeye karar vererek ilk adımı atmıştır. Pizza restaurantı kurmak için her zaman hayal ve istek içerisinde olan GÜR, 2010 Kasım ayında ilk şubesini Flatofis AVM'de açmıştır. Geride kalan 5 yıllık süre içinde M&N GÜR adını marka haline getiren ve bundan sonra ilk hedef olarak İtalya'da şube açmayı planlayan M&N Gür ailesi, Nurettin Gür'ün 25 yıllık mesleki tecrübesi, enerjisi ve yüreği ile hedefe yürümek konusunda oldukça istekli ve iddialı. Usta ismin bu yoldaki en büyük destekçisi ise Beren Melek ve Yağız Berk'in annesi, biricik eşi ve markaya da baş harfini veren Mehtap GÜR'dür.
 
Pizzacılık sektörünün yanında M&N Gür Davet-Organizasyon-Açılış ve M&N Gür Danışmanlık markalarıyla da hizmet veren M&N Gür Grup, 2015 yılında ise dev bir atılım daha gerçekleştirmiştir. 37 yıldır ABD ve Kolombiya'da hizmet veren Small Coffee Shop isimli butik kahve zincirinin haklarını satın alarak franchise sistemiyle Türkiye'de yaygınlaşmak isteyen firma, bu alanda da oldukça azimli iddialı...